Вогнезахист кабелю і кабельні проходки

 

Вогнезахисне покриття кабелів призначено для обмеження поширення полум’я по горючій ізоляції (поліетилен, гума, полівінілхлорид) електричних проводів і кабелів. Для створення вогнезахисного покриття кабелів найбільш технологічним є застосування:

  • Вогнезахисна фарба являє собою композиційний матеріал, що включає в себе полімерне в’яжуче та наповнювачі (антипірени, газоутворювач, жаростійкі речовини). При нагріванні вогнезахисне покриття кабелю розкладається навколо конструкції, що захищається з поглинанням тепла, відбувається виділення інертних газів і парів, які заміщають атмосферний кисень і блокують конвективний перенос тепла до поверхні, що захищається, пригнічуючи полум’я поблизу шару покриття, зменшують радіаційний потік тепла і уповільнюють процес горіння ізоляції.

Кабельна проходка призначена для протипожежного захисту місць проходу кабельних ліній через огороджувальні конструкції (стіни, перекриття, внутрішні перегородки) з нормованим межею вогнестійкості, незалежно від номінальної напруги і призначення кабелю. Кабельна проходка забезпечує межу вогнестійкості до EI 240

  • Безкоштовна консультація