Аутсорсинг в сфері пожежної та техногенної безпеки

autsorsing

АУТСОРСИНГ В сфері Пожежної та техногенної Безпеки

Аутсорсинг (від англ. outsourcing — використання зовнішніх ресурсів) – це виконання сторонньою організацією певних завдань, бізнес-функцій або бізнес-процесів, які зазвичай не є частиною основної діяльності компанії, проте необхідних для її повноцінного функціонування.

Аутсорсинг пожежної та техногенної безпеки полягає у можливості передачі всіх процесів (питань), які пов’язані з цим напрямом діяльності, зовнішній експертній організації.

Переваги аутсорсинга в сфері пожежної та техногенної безпеки:

  • Зниження бюджету підприємства за напрямом пожежна і техногенна безпека (співробітництво із зовнішнім виконавцем є більш дешевою альтернативою власним службам та підрозділам).
  • Підвищення якості та скорочення строків виконання робіт, направлених на підтримку пожежної та техногенної безпеки компанії (завдяки кваліфікованим ресурсам, якими володіє аутсорсер).
  • Можливість розділити відповідальність за стан пожежної безпеки, життя та здоров’я людей, а також матеріальних цінностей підприємства із компанією – аутсорсером).
  • Можливість сконцентруватись на основному напрямку діяльності підприємства, підвищуючи, таким чином, його ефективність.
  • Оперативне отримання новітніх технологій в галузі пожежної та техногенної безпеки (спеціалізована компанія раніше за будь-яку іншу ознайомлюється із новими розробками в галузі безпеки).

Основні напрями роботи в сфері пожежного та техногенного аутсорсинга:

Документація: аудит організаційно-розпорядчої документації з пожежної та техногенної безпеки; створення та вчасне оновлення повного пакету обов’язкових документів.

Навчання: проведення інструктажів, тренувань персоналу з відпрацювання плану евакуації у випадку пожежі, надзвичайної ситуації; навчання персоналу підприємства вимогам пожежної безпеки; консультування та навчання керівників, відповідальних за пожежну та техногенну безпеку об’єкта.

Робота з наглядовими органами: захист прав замовника під час планових та позапланових заходів; обробка приписів про виявлені порушення; узгодження (супровід) поточних питань з пожежної та техногенної безпеки в наглядових органах.

Контрольні заходи: контроль якості технічного обслуговування систем протипожежного та техногенного захисту; пожежно – технічне обстеження; експертиза проектно – технічних рішень; управління усім комплексом протипожежних та техногенних заходів підприємства.

Аутсорсинг пожежної та техногенної безпеки – це стратегія, яка направлена на підвищення прибутковості та конкурентоспроможності підприємства в довготривалій перспективі.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian