Декларація безпеки ОПН

Декларація об’єктів підвищеної небезпеки

Декларація безпеки об’єктів підвищеної небезпеки – це необхідний документ для більшості об’єктів. Її проводять після повного дослідження підприємства, оцінки його ступеня небезпеки та ризику виникнення НС.

Такий документ потрібний не лише для існуючих об’єктів. Його також розробляють для підприємств, які лише планують будувати. Після проведення процедури усі необхідні дані  потрібно передати до відповідних державних структур.

Компанія «Укртехнобез» складає декларацію з урахуванням усіх вимог, тому не потрібно буде хвилюватись. Все буде виконано чітко, професійно та якісно.

Вартість проведення робіт

Декларація ОПН

Вартісь розробки
для АГЗП, АЗС, котельні, невеликі склади і т. д.
Вартість розробки для : Нафтобази, заводи, теплові станції і т.д.
9000 12000

 

Еспертиза Деклараціїї (проводиться тільки для ОПН*)

Вартісь розробки

Для АГЗП, АЗС, котельні, невеликі склади і т. д.

Вартість розробки для : Нафтобази, заводи, теплові станції і т.д.
4000 6000

При замовленні декількох примірників вартість визначається окремо!

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Для чого потрібна декларація безпеки ОПН?

Об’єкти, які можуть бути небезпечними для довкілля чи людей, обов’язково підлягають ідентифікації та подальшій паспортизації. Для таких підприємств також складається спеціальна декларація безпеки ОПН, яка визначає перелік заходів, що повинні вживатись суб’єктом для запобігання аварійних ситуацій.

Такий документ розробляється для всіх об’єктів, які можуть становити ризик чи бути загрозою для інших. Він повинен бути складений, згідно зі всіма правилами, які прописані в Постанові Кабінету Міністрів України номер 956. Декларацію повинен розробляти професіонал своєї справи, який зможе виконати подібне замовлення правильно і з дотриманням всіх вимог.

6 основних пунктів декларації безпеки ОПН

Такий документ повинен містити:

 1. Результати, які були отриманні шляхом повного аналізу ступенів небезпеки та розглядання можливих рівнів ризику.
 2. Визначення того, наскільки об’єкт готовий до використання. Остаточна оцінка в декларації об’єктів підвищеної небезпеки дається після зіставлення всіх критеріїв з вимогами безпеки підприємств.
 3. Перелік рішень, які були прийняті для того, щоб знизити рівень небезпеки та заходів, що націлені на запобігання аварій.
 4. Плани щодо локалізації аварії в тому випадку, якщо вона вже відбулася. Важливо правильно оцінити всі ризики, які вона може нести і прописати заходи, які будуть вжиті щодо їх ліквідації.
 5. Результати експертизи, яку декларація безпеки ОПН повинна пройти в експертній організації.
 6. Інформацію про заходи, які будуть проводитись під час експлуатації певного об’єкта.

Коли декларація об’єктів підвищеної небезпеки повинна переглядатись?

Згідно до встановлених правил, такий документ має переглядатись кожні 5 років. Але можливий також позаплановий розгляд, підставою для якого можуть стати:

 • Зміни в умовах діяльності об’єкта, які можуть бути причиною мінімізації ступеня небезпеки чи навпаки підвищення рівня ризику.
 • Поява нового сусідства у вигляді підприємств, які будуються поблизу і можуть вплинути на змістовну частину відомостей, які були раніше подані в декларацію безпеки ОПН.
 • Певні зміни в офіційних документах, які спотворюють сенс відомостей, що представлені в документі.
 • Вимоги уповноважених органів, які ґрунтуються на підтверджених фактах і мають реальну необхідність.

Де замовити послугу в такій країні, як Україна?

Часто буває так, що ми відкладаємо дійсно важливі справи на майбутнє, а потім забуваємо про них і стикаємось з реальними проблемами. «Укртехнобез» пропонує своїм клієнтам довірити нам весь тягар складання декларації безпеки і таким чином передбачити всі можливі ускладнення, з якими можна зіштовхнутись, якщо довго відкладати справу в далекий ящик.

Вам варто обрати саме нас, якщо ви цінуєте:

 • Оперативність. Всі роботи виконуються нашими фахівцями швидко і якісно.
 • Доступність. Ми пропонуємо наші послуги за найбільш лояльною ціною, яка приємно здивує кожного.
 • Зручність. Радіус нашої роботи охоплює всю територію України, тому якщо ви проживаєте, наприклад, в такому місті, як Київ, то вам більше не потрібно турбуватись про вибір надійної компанії для складання декларації.
 • Надійність. Ми маємо значну базу постійних клієнтів, серед яких і такі гіганти будівельно-господарських гіпермаркетів, як «Епіцентр». Нам довіряють і впевнитись в цьому можна після вивчення відгуків.

Станьте одним із наших клієнтів і отримуйте гарантовано якісну роботу та вигідні бонусні пропозиції.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian