Ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки (ОПН)

Ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки (ОПН) – обов’язкова процедура, яка допоможе виявити потенційно небезпечні об’єкти.

Під час проведення ідентифікації ОПН спеціалісти дотримуються усіх нормативних вимог. Це допоможе вчасно виявити небезпеку та запобігти виникненню аварійних ситуацій.

Компанія «Укртехнобез» швидко та якісно проведе ідентифікацію ОПН з урахуванням вимог чинного законодавства.

Вартість проведення робіт

Вартісь розробки
для АГЗП, АЗС, котельні, невеликі склади і т. д.
Вартість розробки для : Нафтобази, заводи, теплові станції і т. д.
8000 10000

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Чому ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки є такою важливою?

Основна обов’язкова умова роботи на будь-якому підприємстві – це відсутність загрози для життя, яку воно повинно забезпечувати кожному співробітнику. Саме ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки допомагає максимально мінімізувати можливі ризики.

Варто зазначити, що до таких об’єктів належать ті, на яких можуть виготовлятись небезпечні речовини. Якщо їх кількість перевищує встановлену норму, то це може бути реальною причиною для появи аварій, які в результаті стануть загрозою для життєдіяльності людини. В багатьох випадках це може перерости в надзвичайну ситуацію, яка матиме природний чи техногенний характер.

Які виділяють основні етапи проведення ідентифікації ОПН?

  1. Перший і основоположний етап передбачає визначення небезпечних  речовин на певних об’єктах. Якщо їх кількість перетинає нормативно встановлені межі, то такі об’єкти відносять до групи підвищеного ризику.
  2. Проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки передбачає індивідуальний підрахунок сумарної маси кожної небезпечної речовини і зіставлення результатів зі спеціальними стандартами. Цей етап потребує точності розрахунків, адже від них залежить фінальний результат.
  3. Процедура ідентифікації може вважатись закінченою після того, як виявиться, що загальна маса хоча б однієї небезпечної речовини на об’єкті дорівнює, чи перевищує встановлені норми порогових мас.  

Які речовини ідентифікація ОПН може визнати небезпечними?

Зазвичай, всі речовини, які потрапляють в зону ризику, об’єднують в три загальні групи:

  1. Високотоксичні. Вони можуть негативно впливати на стан довкілля та на водне середовище. Їхня дія може бути довготривалою, адже такі речовини є дуже стійкими і для того, щоб їх вивести, потрібно витратити багато часу.
  2. Вибухонебезпечні. Сюди відносять горючі гази та легкозаймисті речовини. Їх велика концентрація на певному підприємстві є недопустимою, адже це може спровокувати виникнення вибухів, під час яких можуть виділятись смертельні гази.
  3. Займисті. Це здебільшого горючі рідини, які можуть вступати в реакцію з водою і при даному симбіозі виділяти різні види токсичних газів, які є небезпечними для здоров’я людини та матимуть серйозне відображення на стані довкілля.

Ідентифікація ОПН від компанії «Укртехнобез» : переваги й особливості

Основний пріоритет нашої компанії – це довготривале співробітництво з клієнтами, тому кожне замовлення ми виконуємо якісно і швидко, щоб у вас було бажання повертатись. «Укртехнобез» працює з такими гігантами будівельно-господарських гіпермаркетів як «Епіцентр» та багатьма іншими. Нас обирають, адже ми можемо запропонувати:

  • Широкий спектр послуг, починаючи з пожежної автоматики та вогнезахисту, і закінчуючи системами безпеки.
  • Широкий радіус роботи, яким охоплюється вся Україна. Саме цей факт дозволяє гарантувати швидку доставку в межах цієї країни та за необхідністю виїзд на місця.
  • Наявність безкоштовної консультації зі справжніми професіоналами своєї справи, які можуть відповісти на всі ваші питання та доведуть, що будь-яке складне завдання з нашою компанією – це просто та зрозуміло.

Якщо місце вашого проживання – це Київ, Одеса, Рівне чи ще якесь місто України, то не гайте часу і приєднуйтесь до числа наших постійних клієнтів вже зараз.  

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian