Ідентифiкацiя потенційно небезпечних об’єктів (ПНО)

Ідентифікація потенційно небезпечних об’єктів (ПНО)– важливий та необхідний процес для підприємств та інших об’єктів, де використовуються, зберігаються небезпечні речовини. Також ідентифікація ПНО потрібна для таких підприємств, які лише мають будуватись.

Компанія «Укртехнобез» надає подібну послугу з урахуванням усіх державних вимог. Важливо не тільки провести усі роботи, а ще й надати відповідні документи в державні органи для реєстрації.

Для кожного клієнта індивідуальний підхід.

Вартість проведення робіт

Вартісь розробки
для АГЗП, АЗС, котельні, невеликі склади і т.д.
Вартість розробки для : Нафтобази, заводи, теплові станції і т.д.
8000 10000

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Навіщо проводиться ідентифікація потенційно небезпечних об’єктів?

Сучасне життя сповнене ризиків, але одні з них цілком виправдані, а інші навпаки здатні принести шкоду здоров’ю людини. Саме тому  ідентифікація потенційно небезпечних об’єктів є настільки актуальною в умовах повсякденних реалій.

До таких об’єктів можуть належати ті підприємства, на яких виготовляють, переробляють чи зберігають речовини, що в екстрених ситуаціях можуть створювати реальну загрозу життю. Їх ідентифікація передбачає виявлення основних джерел ризиків. Ця процедура допомагає спрогнозувати і запобігти виникненням аварій.

Особливості ідентифікації потенційно небезпечних об’єктів

Зазвичай, таку процедуру повинні проводити професіонали, які знають всі її тонкості та можуть адекватно оцінювати можливі ризики. Хороші фахівці зобов’язані:

 • Проаналізувати структуру об’єктів господарської діяльності для того, щоб встановити, чи присутні джерела небезпеки.
 • Розглянути не тільки внутрішні, але й зовнішні чинники ризику. Варто зазначити, що ідентифікація ПНО передбачає не тільки виявлення небезпечності споруд, матеріалів та обладнання, але і оцінювання об’єктів, які знаходяться поблизу. Це є важливим фактором проведення ідентифікації, адже сусідні підприємства можуть негативно впливати на розвиток та функціонування об’єкта, який розглядається.

Які фактори впливають на оцінку небезпеки?

Щоб правильно оцінити можливі ризики, ідентифікація потенційно небезпечних об’єктів бере до уваги:

 • Природу небезпеки.
 • Сферу забруднення. Це може бути атмосфера, літосфера тощо.
 • Загальний стан техніки безпеки.
 • Те, наскільки інтенсивні джерела ризиків і як довго вони впливають на об’єкт дослідження. Прикладом можуть стати постійні випромінювання чи довге накопичення небезпечних речовин в землі.
 • Ступінь зношеності обладнання.

Які види небезпеки виявляє ідентифікація ПНО?

Серед найбільш розповсюджених виділяють такі різновиди небезпек:

 1. Біологічна. Сюди можуть відноситись смертельно отруйні рослини, а також небезпечні тварини і інші переносники інфекцій. Останні можуть проникати в організм людини і спричиняти там різні розлади, які негативно позначаються на загальному самопочутті та здоров’ї. Багато інфекційних захворювань погано переносяться організмом, що призводить до летальних випадків.
 2. Радіаційна. Доволі часто в процесі проведення ідентифікації ПНО стикаються саме з цим видом небезпеки. До нього відноситься наявність радіоактивних матеріалів, які є смертельно небезпечними для людського життя. Радіаційна небезпека – це поширене явище на атомних електростанціях та підприємствах, які працюють з радіоактивними відходами. 
 3. Хімічна. Якщо на об’єкті знаходяться токсичні та сильнодіючі отрутохімікати, то він вважається потенційно небезпечним. На заводах з переробки нафтопродуктів цей вид небезпеки зустрічається доволі часто.

Варто зазначити, що об’єкт вважається потенційно небезпечним, якщо у його складі знаходять одне із джерел небезпеки.

Де замовити ідентифікацію потенційно небезпечних об’єктів в місті Київ?

 До цього питання потрібно підходити серйозно та по можливості надавати перевагу тим підприємствам, які мають досвід та довіру багатьох клієнтів. Компанія «Укртехнобез» уже багато років функціонує на ринку і за цей час завершила понад 1017 вдалих проектів. Звертаючись до нас, ви можете бути впевненим в:

 • Якості нашої роботи.
 • Професіоналізмі співробітників.
 • Оперативності виконанні замовлень.

Якщо місце вашого проживання – це Україна й ви шукаєте прості рішення для складних завдань, то звертайтесь до нас та отримайте набагато більше, ніж  могли очікувати.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian