Оцінка протипожежного стану

Експертиза протипожежного стану будівлі – важливий документ, який проводиться для будь-якого об’єкту. В результаті такої детальної перевірки спеціалісти визначають відповідність усіх приміщень необхідним нормам, відповідність різноманітних заходів щодо забезпечення безпеки людей, попередження виникнення НС.

Компанія «Укртехнобез»  виконує таку експертизу з урахуванням усіх вимог. Після її завершення замовник отримує документ, в якому буде вказано:

 • протипожежний стан будівель на момент проведення експертизи;
 • рекомендації стосовно можливих рішень.

Ви не будете сумніватись в достовірності інформації, адже роботи виконували спеціалісти з багаторічним досвідом. Вам лише потрібно просто звернутись за допомогою та пояснити ситуацію, а далі це вже клопіт наших спеціалістів.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Як проводиться оцінка протипожежного стану?

Однією з найбільш актуальних проблем в умовах сучасних реалій є саме пожежі, які забирають життя сотні людей та перетворюють майно в попіл. Зараз створюють багато інноваційних приладів та засобів, які можуть заподіяти такому лиху. Наприклад, оцінка протипожежного стану допомагає визначити, чи дотримані на певному об’єкті всі правила безпеки. 

Така процедура є важливою для роботи підприємств, які були створені нещодавно, аби їхнє функціонування не несло ризику та загрозу для життя чи здоров’я людей. Оцінка проводиться професіоналами, які вивчають об’єкт та роблять остаточний висновок. Якщо всі норми пожежної безпеки є дотриманими, а можливі ризики зводяться до нуля, то це означає, що підприємство може працювати без загрози для інших.

Що підлягає огляду при оцінці протипожежного стану?

 Фахівці при проведенні процедури звертають увагу на:

 • Територію підприємства.
 • Будівництва чи фірми, які знаходяться по сусідству та можуть пригнічувати роботу чи бути небезпечними для основного об’єкта.
 • Наявність окремих споруд. Справжня експертна оцінка протипожежного стану містить глибокий аналіз всіх установок, наприклад, галерей чи кабельних тунелів.
 • Технічний стан пожежної безпеки. Сюди входить перевірка працездатності протипожежного захисту та водопостачання. Визначення стану наявного покриття конструкцій, яке може вберегти від вогню.

Які фактори впливають на оцінку протипожежного стану?

 У ході процесу аналізують:

 • Наявність спеціалізованих сертифікатів на механізми, машини, технічні засоби, а також необхідних ліцензій.
 • Виконання всіх правил, які допомагають передбачити надзвичайні ситуації. Обов’язковим для експертної оцінки протипожежного стану є саме цей пункт, адже він допоможе визначити вірогідність виникнення надзвичайної ситуації на об’єкті та оперативність ліквідації її наслідків.
 • Адміністративну діяльність щодо забезпечення безпеки у разі виникнення пожеж. Наприклад, сюди відносять перевірку включення протипожежних заходів у фінансові плани та організацію роботи спеціалізованих комісій. Експертиза документації також відноситься сюди і за її результатами повинні бути представлені виявлені в документах порушення вимог. Фахівець може також висунути свої пропозиції щодо покращення їх якості.

Де проводиться оцінка протипожежного стану в Києві?

Таку послугу може запропонувати компанія «Укртехнобез», якій довіряють свою безпеку понад сотні клієнтів з усіх куточків країни. Ми є відомим лідером з надання сервісів у сферах безпеки з колосальним досвідом роботи та командою справжніх професіоналів.

До нас повертаються знову і знову клієнти, місцем проживання яких є Україна, адже ми можемо запропонувати:

 • Проведення оцінки із застосуванням сучасного обладнання, яке відповідає всім вимогам.
 • Аналіз стану об’єкту відповідно рівню його захищеності від можливого загоряння та організацію заходів, що націлені на протидію виникненню пожежі. Проведення процедури, спираючись на визначенні правила.
 • Допомогу з оформленням документів на всіх етапах оцінювання і в рамках наявних вимог.
 • Можливість проведення експертизи разом із замовником чи уповноваженою особою. Це допоможе забезпечити прозорість оцінки. Крім того замовник своїми очима зможе побачити всі наявні порушення і тим самим уберегти себе від виплати значних штрафів в майбутньому.

Якщо ви бажаєте дізнатися про умови надання послуг та їх вартість в такому місті, як Київ чи інших, то звертайтесь в компанію за безкоштовною консультацією. Наші фахівці дадуть детальні відповіді на всі ваші питання та  допоможуть професійною порадою.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian