Паспорт ПНО

Паспортизація  потенційно небезпечного об’єкта

Паспортизація потенційно небезпечних об’єктів (ПНО)– обов’язковий документ, в якому вказані дані про потенційно небезпечний об’єкт.

Паспортизацію ПНО проводять з урахуванням усіх чинних вимог законодавства. Таку процедуру потрібно виконувати раз на 5 років.  Бувають випадки, коли це потрібно робити і позачергово.

Компанія «Укртехнобез» виконає всі роботи якісно та професійно. Уся надана інформація відповідає дійсності та вимогам законодавства.

Вартість проведення робіт

Вартісь розробки
для АГЗП, АЗС, котельні, невеликі склади і т.д.
Вартість розробки для : Нафтобази, заводи, теплові станції і т.д.
8000 10000

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Навіщо необхідна паспортизація  потенційно небезпечного об’єкта?

Кожний об’єкт господарської діяльності, який може бути чимось небезпечним для навколишнього середовища чи людей, повинен бути паспортизований в спеціальному реєстрі. Така процедура, як паспортизація потенційно небезпечного об’єкта потрібна для того, щоб вжити необхідних заходів, що допоможуть запобігти виникненню надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру.

Така процедура допомагає вести облік об’єктів, які можуть нести загрозу, та своєчасно проводити моніторинг їх стану. Всі результати, які були отриманні в результаті перевірки, повинні бути записані в паспорт  даного підприємства. Будь-які об’єкти незалежно від форми власності мають підлягати паспортизації, адже ця умова прописана в Наказі МНС України.

Як зрозуміти, чи потрібен паспорт ПНО?

Для цього потрібно перш за все дати оцінку потенційній небезпеці певного об’єкта, розглядаючи його як  можливе джерело, яке може спровокувати виникнення надзвичайної ситуації. Важливо також провести його ідентифікацію. Підприємство вважається потенційно небезпечним, якщо в його діяльності наявний хоч один із можливих чинників ризику.

Зрозуміти, чи варто складати паспорт ПНО, можна після  визначення потенційної небезпечності підприємства. Чинники  та різновиди діяльності виробництв, за наявності яких їх можна віднести до цієї категорії, це:

  • Аварійний стан споруди, а також несправність обладнання на певній фірмі.
  • Наявність отруйних чи небезпечних речовин, які зберігаються, виготовляються чи переробляються на об’єкті. Цей фактор може стати причиною оформлення паспорту ПНО для певного виробництва.
  • Не вигідне сусідство з підприємствами, яке може негативно позначитись на розвитку об’єкту та становити для нього реальну загрозу. Це можуть бути як певні несприятливі природні явища, так і аварійні виробництва, які знаходяться поблизу.

Коли потрібно переоформлювати паспорт безпеки ПНО?

Після отримання потрібно бути готовим переоформлювати його кожні п’ять років. Це необхідно для того,  щоб слідкувати за об’єктом і аналізувати його поточний стан. Позачергова паспортизація проводиться тоді, коли виникають зміни у технічному стані об’єктів, які можуть з великою ймовірністю відобразитись на його потенційній небезпеці.  

Варто зазначити, що вибирати фірму, яка зможе скласти паспорт ПНО, потрібно максимально серйозно. Така процедура потребує точності, і виконати її правильно зможе тільки професіонал. Часто власних сил суб’єкта потенційно небезпечного об’єкта недостатньо. Якщо місцем вашого проживання є Київ чи будь-яке інше місто України, то зверніть увагу на компанію «Укртехнобез». Наші фахівці проведуть паспортизацію швидко та якісно, позбавивши клієнта зайвої роботи.

3 основні причини, чому ви маєте обрати саме «Укртехнобез»

  1. Чудова репутація. Ми завжди націлені на результат, адже в інтересах компанії виконати кожне замовлення якісно. Саме тому клієнти повертаються до нас і залишають позитивні відгуки, з якими ви можете ознайомитись на нашому сайті.
  2.  Наявність безкоштовної консультації. Завдяки їй можна зрозуміти тонкощі процедури, яка вас цікавить.
  3.  Вигідна цінова політика. Ми пропонуємо одні із найбільш лояльних цін, тому клієнти, місце проживання яких – це Україна, залишаться приємно здивовані.

Вартість і терміни виконання послуги паспортизації чи багатьох інших є індивідуальними та розраховуються в залежності від специфіки й обсягу роботи.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian