Розрахунок часу і шляхів евакуації

Одним з основних способів захисту від вражаючих факторів НС є своєчасна евакуація і розосередження персоналу об’єктів і населення з небезпечних районів і зон лих.

Евакуація – комплекс заходів щодо організованого висновку або вивезення персоналу об’єктів із зон НС чи ймовірностей НС, а також життєзабезпечення евакуйованих в районі розміщення.

При проектуванні будівель і споруд одним із завдань є створення найбільш сприятливих умов для руху людини при можливій ​​НС і забезпечення його безпеки. Вимушений рух пов’язаний з необхідністю залишити приміщення або будівлю через небезпеку (пожежа, аварія і т.п.).

Практика показує, що вимушений рух, евакуація, має свої специфічні особливості, які необхідно враховувати для збереження здоров’я і життя людей.

Основна особливість вимушеної евакуації полягає в тому, що при виникненні пожежі, вже у самій її початковій стадії, людині загрожує небезпека в результаті того, що пожежа супроводжується виділенням тепла, продуктів повного і неповного згоряння, токсичних речовин, обваленням конструкцій, що так чи інакше загрожує здоров’ю чи навіть життю людини. Тому при проектуванні будинків вживаються заходи, щоб процес евакуації міг би відбутись в суворо регламентований час.

Наступна особливість полягає в тому, що процес руху людей через загрозу небезпеки інстинктивно починається одночасно в одному напрямку в бік виходів. Це призводить до того, що проходи швидко заповнюються. При нормальному русі процес евакуації носить довільний характер (людина вільна рухатися з будь-якою швидкістю і в будь-якому напрямку), то при вимушеної евакуації це стає неможливим.

Показником ефективності процесу вимушеної евакуації є час, протягом якого люди можуть при потребі залишити окремі приміщення і будівля в цілому.

Безпека вимушеної евакуації досягається у випадку, якщо тривалість евакуації людей з окремих приміщень або будівель в цілому буде менше тривалості пожежі, після закінчення якої виникають небезпечні для людини впливи.

Короткочасність процесу евакуації досягається конструктивно-планувальними та організаційними рішеннями, які нормуються відповідними СНіПами.

Наша компанія “Укртехнобез” допоможе розрахувати ефективний час евакуації та розробити її шляхи.

Вартість проведення робіт

Назва робіт (послуг) Кількість, шт Ціна , грн/шт Назва робіт (послуг) Кількість, шт Ціна , грн/шт.
Виготовлення планів евакуації формат А – 2 до 5 900 Виготовлення планів евакуації формат А – 3 до 5 845
від 6 до 10 603 від 6 до 10 566
від 11 до 20 450 від 11 до 20 423
від 20 до 50 301 від 20 до 50 283
більше 50 197 більше 50 185

 

*формат А3 щільність паперу 80 г/м2
**формат А2-якщо площа поверху більша 1000 м2
*** Люмінісцентний папір +150 грн./аркуш.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian