Розробка ПЛАС

Розробка ПЛАС – необхідний комплекс робіт для різних об’єктів. ПЛАС розшифровується як план локалізації та ліквідації аварійних ситуацій. Тобто для кожного підприємства чи компанії складається чіткий алгоритм дій у випадку виникнення НС.

Компанія «Укртехнобез» надає цю послугу з дотриманням усіх вимог чинного законодавства. Так весь процес розділяється на декілька етапів:

 • аналіз потенційно небезпечних об’єктів на підприємстві;
 • виявлення аварійних ситуацій;
 • прописування сценаріїв розвитку НС та наслідків;
 • опис заходів щодо запобігання НС;
 • опис заходів у випадку виникнення аварійної ситуації.

Варто зазначити, що такий план складається кожні 5 років. Також бувають ситуації, коли потрібно позачергово це зробити. Ці та інші послуги виконають спеціалісти «Укртехнобез».

Вартість проведення робіт

Вартісь розробки ПЛАС
Для АГЗП, АЗС, котельні, невеликі склади і.т д
Вартість розробки ПЛАС для : Нафтобази, заводи, теплові станції і т д
9000 14000

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Розробка ПЛАС: все, що необхідно знати про цю процедуру

Життя кожної людини є дуже цінним, тому так важливо потурбуватись про його безпеку. Саме з цією метою проводиться розробка ПЛАС, яка є наступним етапом після ідентифікації та паспортизації об’єктів, що визнані потенційно небезпечними.

Аварійними ситуаціями прийнято вважати ті потенційно небезпечні стани, які характеризуються певним серйозним відхиленням від визначених норм і несуть загрозу життю людини. Вони можуть легко перерости в серйозну аварію, якщо своєчасно не вжити необхідних заходів. Створення такого плану є важливим, адже завдяки йому можна поетапно розібрати послідовність дій персоналу, які допоможуть пом’якшити наслідки аварій чи передбачити їх появу.

На чому ґрунтуються плани ліквідації аварійних ситуацій і аварій?

Основні цілі, які перед собою ставлять розробники планів, це:

 • Спрогнозувати всі можливі сценарії виникнення аварій і їх подальшого розвитку.
 • Розглянути план дій при кожному можливому варіанті перебігу подій та оцінити масштаб аварії. Визначити, наскільки велику шкоду вона може завдати.
 • Визначити достатність заходів, які вже існують для перешкоджання аварійних ситуацій. Варто зазначити, що план ліквідації та локалізації аварійних ситуацій  містить оцінку технічних засобів і їх справності.
 • Проаналізувати, як мають діяти співробітники компанії та виробничий персонал під час різних стадій розвитку аварії.
 • Врахувати загальний стан об’єкта чи підприємства.

Для яких рівнів аварій розробляється план локалізації і ліквідації аварійних ситуацій?

Виділяють три основних рівні аварій:

 • Рівень «А». Основна його характерна особливість – це вузька сфера дії, яка поширюється тільки на одну виробничу дільницю чи цех.
 • Рівень «Б». Він особливий тим, що може перетинати межі підрозділу і розвиватись в компанії. Часто план локалізації і ліквідації аварійних ситуацій на підприємстві для такого рівня розробляється з метою передбачити подальше розповсюдження небезпеки за межі об’єкту.
 • Рівень «В». Саме він є одним із найбільш глобальних та небезпечних для співробітників компанії та звичайних людей. Аварія такого рівня може виходити за межі підприємства і впливати на тих, хто проживає поблизу. Якщо вчасно не зупинити розповсюдження небезпеки, то аварія завдасть шкоду довкіллю.

Розробка плану локалізації і ліквідації аварійних ситуацій може проводитись безпосередньо силами підприємства чи спеціалізованими компаніями. Краще довіряти цю важливу справу професіоналам. Таке рішення допоможе отримати найкращий фінальний результат. Знайти компанію, що займається розробкою планів для людей, які проживають в такому місті, як Київ – доволі важко.

Адже для клієнта важлива надійність та репутація фірми, якій він буде доручати свою безпеку. Щоб не помилитись з вибором, важливо розглянути відгуки про певну компанію, а вже після цього робити висновок про можливість спільної співпраці.

Де замовити план ліквідації аварійних ситуацій на підприємстві?

«Укртехнобез» пропонує повний комплекс, що містить  ідентифікацію, паспортизацію потенційно небезпечних об’єктів  та розробку спеціальних планів. Звертаючись саме до нас, клієнт отримує план, який буде:

 • Охоплювати можливі рівні розповсюдження аварійної ситуації, що були знайдені під час аналізу потенційних ризиків.
 • Розроблений з урахуванням усіх вимог.       
 • Мати рекомендації щодо заходів, направлених на покращення протиаварійного захисту.

Саме Україна є нашою територією надання послуг і ми відкриті до співпраці з кожним та націлені лише на найкращий результат. А якщо у вас залишились запитання щодо певного замовлення, то їх можна задати нашим співробітникам під час безкоштовної консультації.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian