Технічний огляд вогнегасників

ТО вогнегасників

Технічне обслуговування вогнегасників – необхідний комплекс заходів для підтримки обладнання в належному технічному стані. Такі роботи варто проводити раз на рік, якщо обладнання використовували – позачергово.

ТО складається з таких процесів:

 1. Діагностика, зовнішній вигляд, зважування.
 2. Розборка.
 3. Обслуговування ЗПП (продування, змащування, заміна деталей).
 4. Засипка порошку або закачування вуглекислоти.
 5. Перевірка на герметичність.
 6. Ремонтно-відновлювальна робота (заміна шланга, ЗПП і т.д. – оплачуються додатково).
 7. Заміна пломби.
 8. Наклейка ТО.

Компанія «Укртехнобез» надає повний комплекс робіт. Вам потрібно лише зв’язатись зі спеціалістами та прояснити ситуацію.

Ціни на ТО вогнегасників

Продукція Ціна з ПДВ
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОГНЕГАСНИКІВ
ВП-1 (ОП-1) 66
ВП-2 (ОП-2) 66
ВП-5 (ОП-5) 88
ВП-6 (ОП-6) 88
ВП-9 (ОП-9) 120
ВП-50 (ОП-50) 365
ВП-100 (ОП-100) 605
ВВК-1.4 (ОУ-2) 62
ВВК-2.0 (ОУ-3) 68
ВВК-3.5(ОУ-5) 77
ВВК-5.0 (ОУ-7,8,10) 92
ВВК-18 (ОУ-25) 330
ВВК-28 (ОУ-40) 560
РЕМОНТ ТА ЗАМІНА КОМПЛЕКТУЮЧИХ ВОГНЕГАСНИКА
Заміна ЗП на ВП-2 (5,6,9) 120
Заміна ЗП на ВП-50 (100) 350
Заміна індикатора на ВП (ОП) 40
Заміна крана на ВП-50 (100) 134
Заміна рукава ВП (ОП) 55
Заміна рукава ВП-50(100) 396
Заміна порошку 23
Ремонт ЗП на ВП 90
Заміна ЗП на ВВК-1.4 (2.0,3.5,5.0) 305
Заміна ЗП на ВВК-18 (24) 221
Заміна пускового балона ВП-50 (100) 300
Заміна рукава ВП-50(100) в компл. 395
Заміна раструба на ВВК (ОУ) 61
Ремонт ЗП на ВВК (ОУ) 90
Випробування ВВК-5.0 111
Випробування ВВК-18 165
Випробування ВВК-24 198

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Безкоштовна консультація

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

ТО вогнегасників: особливості та доцільність проведення

Вогнегасник – це важливий елемент безпеки, яким мають бути укомплектовані офіси, службові приміщення чи жилі будинки. Важливо, щоб він був справний, аби в разі гострої потреби припинити пожежу на ранніх етапах її зародження. Саме ТО вогнегасників забезпечує їм необхідну підтримку в постійній готовності до використання.

Таке обслуговування також зберігає надійну роботу вузлів технічного засобу протягом всього терміну його експлуатації. Саме тому процедура обслуговування має проводитись професіоналами і з дотриманням всіх відповідних вимог. 

4 основні складові ТО для вогнегасників

Обслуговування має певні процеси:

 1.  Періодичні перевірки. Вони можуть бути щоквартальними та щорічними. Основна їх мета – це провести огляд зовнішнього стану вогнегасника, а також місця його установки та зручності підходу до нього.
 2.  Ремонт. Варто зазначити, що тех обслуговування вогнегасників може передбачати їх ремонт в разі необхідності. Визначити його доцільність можна після огляду технічного засобу.
 3. Випробування і перезарядка. Для кожного виду вогнегасників є окремі рекомендації щодо їх перезарядки. Наприклад, вуглекислотні перезаряджають раз в 5 років, хімічно-пінні не рідше 1 разу в рік, а повітряно-пінні один раз в 5 років. Після якісного ТО вогнегасника, коли модель будь-якого типу перезаряджають, то потім залишають спеціальну відмітку на її корпусі, а також в паспорті технічного засобу. 

Обслуговування повинно бути проведено з використанням всіх необхідних інструментів професіоналом своєї справи, який може самостійно виконати необхідний обсяг роботи. При поставці вогнегасників для користування вони мають бути заряджені, опломбовані і з відміткою про дату перезарядки.

Які можуть бути особливості в тех обслуговуванні вогнегасників?

Перед тим  як починати використовувати даний технічний засіб за призначенням, варто перш за все провести його зовнішній огляд. Важливо перевірити комплектацію вогнегасника і стан місця його установки. Варто впевнитись в тому, що до нього можна вільно підійти і нічого не стане перепоною для цього в екстреній ситуації.

Під час проведення зовнішнього огляду в процесі ТО для вогнегасника, варто звернути увагу на такі особливості:

 • Неохайний вигляд корпусу. Це може виражатись в наявності глибоких подряпин чи відколів, які не тільки псують загальну естетичну картину, але й можуть стати серйозною перепоною для приведення вогнегасника в дію.
 • Сумнівний стан захисного покриття. Це може бути перший тривожний знак, який має змусити задуматись над загальним станом вогнегасника.
 • Справність манометра чи індикатора тиску.
 • Надійність кріплення корпусу.
 • Відсутність чіткої та зрозумілої інструкції. Вона обов’язково повинна бути для того, щоб людина знала, як використовувати вогнегасник в разі пожежі і загрози власному життю.
 • Наявність опломбованого запобіжного пристрою.

Зазвичай, ціна на ТО вогнегасників в різних компаніях може відрізнятись, але для отримання найкращого фінального результату варто знайти альтернативу з найвигіднішим співвідношенням вартості і якості роботи.

Компанія «Укртехнобез»: ідеальний симбіоз надійності та доступності

 Якщо ви шукаєте, де замовити технічне обслуговування вогнегасників в такій країні, як Україна, то «Укртехнобез» – саме те, що вам потрібно. У нас працюють фахівці вищого рівня. Вони використовують тільки те обладнання, інструменти і матеріали, які рекомендуються виробниками вогнегасників. І тому в результаті клієнт отримає:

 • Безкоштовну консультацію з будь-яких питань.
 • Швидке виконання роботи.
 • Рекомендації про можливості транспортування, зберігання та перезарядку вогнегасника.

Якщо ви з таких міст, як Київ, Одеса, Харків чи будь-яких інших, то телефонуйте нам для отримання консультації і якісного технічного обслуговування вогнегасників.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian