Замір опору ізоляції

Для нормального функціонування електросистеми варто слідкувати за її станом. Особливо це стосується електроізоляції. Для цього потрібно регулярно проводити замір опору ізоляції, що допоможе відразу виявити ступінь зношеності системи та не допустити виникнення надзвичайної ситуації.

Компанія «Укртехнобез» надає таку послугу. Усю процедуру проводять за допомогою спеціального обладнання. Також надається звіт про стан усієї системи. Усі роботи проведуть з урахуванням усіх вимог, тому не будете сумніватись в отриманих даних.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Навіщо проводять замір опору ізоляції?

Щорічно від пожеж страждають тисячі людей, а вогонь перетворює в попіл цінності, гроші, будинки та може відібрати навіть життя. Саме замір опору ізоляції допомагає забезпечити пожежну безпеку в житлових чи службових приміщеннях. Дуже часто така процедура є необхідною в процесі проведення нового будівництва чи при монтажі систем енергопостачання.

Такі заміри повинні проводитись регулярно і своєчасно, оскільки будь-яка несправність проводів чи кабелів може стати причиною поломки техніки, що може спровокувати пожежу.

3 правила проведення заміру опору ізоляції

  1.  Своєчасність перевірок. Перші заміри мають бути зроблені відразу після виготовлення кабелів чи проводів на виробництві. Надалі процедуру рекомендується проводити перед запуском системи електропостачання в експлуатацію. Варто зазначити, що проведення замірів опору ізоляції на цьому етапі є важливим для перевірки справності кабелів.
  2.  Серйозність підходу. Довіряти заміри потрібно професіоналам, які виконають роботу надійно  і будуть дотримуватись всіх необхідних правил безпеки. Важливо проводити замір опору ізоляції електричних мереж та електроустановок тільки з використанням спеціального обладнання. 
  3.  Регулярність. Саме цей критерій допоможе вчасно виявляти наявні пошкодження і виправити проблему до того часу, поки вона не стала причиною виникнення аварійних ситуацій.

В які етапи проводяться заміри опору ізоляції в Києві?

  • Перший етап передбачає попередній перегляд проводів та кабелів. В результаті аналізу їх стану, варто звернути увагу на наявність різного роду пошкоджень. Якщо зовнішній вигляд цих елементів є сумнівним, то це може сигналізувати про можливу несправність системи.
  • Важливо проконтролювати, щоб електропостачання під час роботи було відключено, адже це забезпечить безпечний подальший огляд для фахівців.
  • Далі проводяться заміри за допомогою спеціальних приладів, що призначені для роботи в системах з високою напругою. Іноді вартість проведення замірів опору ізоляції може здатись достатньо вагомою для певних об’єктів, але не варто економити на подібних послугах. Від їх якості залежить ваша безпека.
  • Після проведення робіт спеціалізована лабораторія має видати протокол, де буде представлений звіт про стан електричних мереж і можливі проблеми. Обов’язково повинні бути запропоновані варіанти усунення несправностей. І після виконання роботи індивідуально обговорюється та узгоджується вартість заміру опору ізоляції в залежності від важкості та тривалості виконання процедури.

Стан електроізоляції відображається на втраті електричного струму. Це пов’язано з великою ймовірністю його витоку через ділянки з несправною ізоляцією. Щоб не стикатись з такими проблемами, достатньо дотримуватись певних правил проектування електромереж. 

«Укртехнобез» – одна з кращих компаній, яку може запропонувати Україна

Вимірювання опору ізоляції – це одна із багатьох послуг, яку може представити наша компанія. Обираючи саме «Укртехнобез», ви гарантовано отримаєте якісну роботу, що буде проведена в максимально стислі строки. Варто зазначити, що ціна на заміри опору ізоляції оголошується для кожного клієнта індивідуально та залежить від обсягу робіт.

Щоб обговорити питання вартості чи інші особливості проведення послуги, зателефонуйте для безкоштовної консультації. Фахівці компанії нададуть точні відповіді і допоможуть підібрати найкращу альтернативу для кожного.

Працювати з нами – це завжди:

  • Надійно. Відгуки постійних клієнтів пряме цьому свідчення.
  • Зручно. Ми працюємо для будь-яких міст України, будь це Київ, Одеса чи Харків.
  • Просто. З нами все складне стає зрозумілим, тому клієнти часто повертаються саме до нас для вирішення проблематичних завдань.

В проведенні замірів опору ізоляції важливим є точність і професійність, саме ці якості може запропонувати кожному клієнту наша компанія.                                                          

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian