Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд

Сучасні будівлі і споруди, як житло, квартири і офіси, так і виробничо-промислові об’єкти, є потенційно небезпечними для  ураження електричним розрядом блискавки, оскільки кількість електричних пристроїв та велике число кабельно-провідникових мереж сприяють цьому фактору.

Системи блискавкозахисту поділяються на види:

 • Пасивний блискавкозахист (класичний) – значно знижує вплив від удару блискавки і запобігає заподіянню шкоди покрівлі і фасаду будівлі зовні, і пристроям всередині, зате активний блискавкозахист, в цілому і значно, збільшує ймовірність того, що грозовий розряд, взагалі не досягне вашого будинку.
 • Активний блискавкозахист – до складу якого входять пристрої, що значно підвищують характеристики ефективності роботи системи і мають збільшений радіус захисту об’єкта.

Наша компанія має досвід встановлення на таких об’єктах:

 • Блискавкозахист АЗС;
 • Блискавкозахист нафтобази;
 • Блискавкозахист офісних будівель;
 • Блискавкозахист логістичних складів;
 • Блискавкозахист заводів.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Улаштування блискавкозахисту будівель та споруд – можливість захистити приміщення від руйнувань та пошкоджень

Максимальний захист об’єктів від небезпеки – це першочергове завдання для будь-якого власника нерухомості. Ці моменти стосуються не лише пожежної сигналізації. Також ще потрібне улаштування блискавкозахисту будівель і споруд, що теж є дуже важливим.

Ураження будівлі блискавкою – дуже поширена причина займання та руйнування споруди. Такі негативні наслідки потрібно мінімізувати і для цього потрібно встановити спеціальне обладнання.

Що потрібно знати про монтаж блискавкозахисту?

Багато людей вважають, що подібна система їм зовсім непотрібна, але це зовсім неправильна думка. Влучання блискавки може призвести до негативних наслідків: вихід із ладу побутових приладів, виникнення пожежі, ураження струмом. В деяких випадках це може завершитись фатально.

Зрозуміло, що з наявністю відповідного захисту такого б не відбулось. До того ж вартість встановлення блискавкозахисту досить прийнятна. Вона обійдеться значно дешевше, ніж ремонт побутових приладів та відновлення будівлі. До того ж це надійний захист на довгі роки.

Як відбувається сам процес?

Відразу хочеться підкреслити, що усі роботи повинні виконуватись спеціалістами. Для цього вони повинні мати відповідні дозволи та ліцензії.

Також варто розуміти, що для монтажу блискавкозахисту потрібно розробити спеціальний проект.

Для кожного випадку розробляється своє рішення. Так потрібно врахувати площу приміщення, тип рельєфу. Також враховують й інші фактори. На основі цього розробляється проект.

Лише після його затвердження відбувається безпосередньо монтаж систем блискавкозахисту, який має відповідати усім технічним вимогам.

Варто розуміти, що системи захисту бувають 2 типів:

 • активні;
 • пасивні.

Кожна з них має свої особливості. Звісно, це впливає на процес влаштування блискавкозахисту. Тому усі роботи повинні виконуватись виключно спеціалістами. Потрібно знайти грамотного підрядника, який буде розбиратись у всіх тонкощах. Це гарантія того, що будівля буде знаходитись під надійним захистом.

Де замовити послугу монтажу систем блискавкозахисту?

Зараз багато компаній пропонують свої послуги. Для цього навіть не потрібно їхати через весь Київ, таких пропозицій безліч. В інших містах ситуація така сама. Адже територія надання послуг – вся Україна. Серед усіх пропозицій потрібно вибрати найкращих.

Компанія «Укртехнобез» надає повний комплекс послуг. Це не лише стосується влаштування якісного блискавкозахисту, а й розробки проекту. Ці деталі потрібно безпосередньо обговорювати зі спеціалістами. На основі отриманої інформації буде набагато простіше підібрати правильне рішення.

Крім цього є ще декілька переваг:

 • прийнятна ціна монтажу системи блискавкозахисту;
 • гарантія якості виконаних робіт.

Зробіть усе можливе, щоб захистити майно від надзвичайних ситуацій.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian