Монтаж системи пожежної сигналізації

«Укртехнобез» – компанія, яка за роки перебування на ринку протипожежних послуг накопичила величезний досвід щодо монтажу систем пожежної сигналізації та готова виконувати монтаж усіх видів складності.

Якщо ви маєте готовий проект – протягом 24 годин ми безкоштовно прорахуємо його вартість та надамо відповідну комерційну пропозицію.

Якщо у вас проектна документація не розроблена – ми виготовимо її на найкращих умовах. Замовити розробку проекту СПС можна тут (посилання на проектування СПС).

Розрахунок вартості монтажних робіт автоматичної пожежної сигналізації також можна провести відповідно до архітектурних креслень об’єкта, планів БТІ, а у випадку їх відсутності – за результатом безкоштовного виїзду нашого спеціаліста на об’єкт.

При проведенні монтажних робіт системи пожежної сигналізації бувають випадки, коли після розробки проекту СПС вносилися зміни в архітектурні рішення будівлі, в такому випадку наші проектувальники внесуть зміни в проектну документацію і зроблять її відповідною архітектурним кресленням будівлі замовника.

Після проведення монтажних робіт та введення в експлуатацію систему пожежної сигналізації необхідно виводити на пульт центрального спостереження та укласти договір на технічне обслуговування (посилання на ТО СПС).

Етапи встановлення системи пожежної сигналізації:

 • Прорахунок вартості встановлення СПС.
 • Узгодження ціни з Замовником та підписання договору.
 • Здійснення робіт з монтажу СПС.
 • Здача в експлуатацію встановленої системи.

Замовник до здачі в експлуатацію СПС, СО може залучати треті особи, які мають атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України.

Монтаж пожежної сигналізації поділяється на епати:

01.

Прокладка кабельних ліній

02.

Встановлення обладнання

03.

Пуско-налагоджувальні роботи

Розрахунок вартості монтажних робіт автоматичної пожежної сигналізації проводиться відповідно до архітектурних креслень об’єкта, специфікації АПС, а у випадку їх відсутності – за результатом виїзду нашого спеціаліста на об’єкт замовника (виїзд безкоштовний).

Зателефонуйте до нас щоби, отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Якісний монтаж систем пожежної сигналізації – виконаний повний перелік робіт з дотриманням усіх вимог

Пожежна сигналізація – це важливий елемент безпеки на будь-якому об’єкті. Потрібно заздалегідь продумати кожен момент. Це не лише стосується вибору потрібного обладнання. Пам’ятайте, що монтаж систем пожежної сигналізації повинен бути виконаний з дотриманням усіх вимог та правил.

Якщо ж цього не буде, система просто не буде нормально працювати. У випадку виникнення надзвичайної ситуації це буде досить небезпечно. До того ж за такі порушення будуть виписані штрафи.

Що потрібно враховувати під час монтажу систем пожежної сигналізації?

монтаж систем пожежної сигналізації

Деякі вважають, що у підключенні обладнання немає нічого складного, тому не варто звертатись до спеціалістів. Все можна зробити самостійно і заощадити кошти.

Такий підхід неправильний і на це є багато пояснень. До підключення вимагають дотримання величезної кількості вимог. Звісно користувач не може їх усі знати, тому і роботи будуть проведені неправильно.

Нормальне встановлення системи пожежної сигналізації повинно відповідати таким вимогам:

 • відповідність проектній документації та особливостям приміщення;
 • якість виконання робіт.

Звісно для цього потрібно звернутись за допомогою до спеціалістів.

Як відбувається влаштування системи пожежної сигналізації?

Усі роботи проводяться на основі заздалегідь складеного та затвердженого проекту. Якщо його немає, то потрібно виконати. Для кожного об’єкту розробка відбувається індивідуально. Так варто врахувати площу приміщень, їх специфіку, схему розміщення.

Після розробки відбувається затвердження проекту. Далі потрібно розрахувати вартість послуг. Так ціна встановлення системи пожежної сигналізації для кожного випадку індивідуальна.

Вартість може коливатись від таких моментів:

 • складність проекту;
 • використання специфічного обладнання;
 • додаткові послуги.

системи пожежної сигналізації монтаж

Тільки після цього можна безпосередньо приступати до монтажу. Вся система складається з певної кількості обладнання. Так варто згадати датчики, приймально-контрольні прилади, контрольні панелі. Кожен з них має свої особливості, які потрібно обов’язково враховувати під час монтажу. Також в обов’язки спеціалістів входить прокладання кабельних ліній. Після встановлення якісної системи пожежної сигналізації також реалізують пусконалагоджувальні роботи.

Коли усе завершується, відбувається здача проекту замовнику. А ще варто потурбуватись стосовно подальшого технічного обслуговування. Це регулярні перевірки технічного стану, ремонт та заміна обладнання.

Увага: варто укласти договір з тією компанією, яка і виконувала монтаж системи пожежної сигналізації. Адже спеціалісти уже знають особливості проекту і зможуть якісно виконати подальші обов’язки.

Якому підряднику потрібно віддати перевагу?

Зараз з пошуком потрібної фірми не виникне жодних проблем, оскільки на ринку є безліч пропозицій. Серед цієї величезної кількості варто віддати перевагу лише найкращим.

Компанія «Укртехнобез» має усі ліцензії та дозволи на проведення робіт. Це не тільки монтаж, а й розробка проекту чи подальша технічна підтримка.

Також варто зазначити інші позитивні моменти:

 • Після влаштування потрібної системи пожежної сигналізації замовник під час здачі проекту в експлуатацію може залучити сторонню особу. У цього спеціаліста повинен бути атестат акредитації.
 • Лояльна цінова політика надання послуг.
 • Можливий виїзд спеціаліста на об’єкт.
 • Територія надання послуг – ціла Україна, а не тільки великі міста (Київ, Одеса чи Харків).

Дотримуйтесь усіх правил та забезпечте приміщенням максимальний захист.

 

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian