Пожежогасіння

Пожежогасіння – це процес який безпосереднього гасіння вогню та перешкоджання його поширенні.

Спеціалістами «Укртехнобез» надаються послуги проектування, монтажу, технічного обслуговування та ремонту наступних систем:

  • Системи водяного пожежногасіння (Спринклерне, Дренчерне, пожежні крани)
  • Система порошкового пожежогасіння
  • Система газового пожежогасіння
  • Система пінного пожежогасіння

Проектування систем пожежогасіння

Одним з найважливіших етапів встановлення системи автоматичного пожежогасіння – це вибір правильної концепції та типу системи.

Група проектувальників нашої компанії розробить оптимальний проект системи пожежогасіння дотримуючись всіх протипожежних та будівельних норм та вимог Замовника.

Грамотно розроблений проект не тільки спростить подальший монтаж, а й значно його здешевить.

Члени нашої команди мають колосальний досвід проектування, монтажу та експлуатації систем пожежогасіння різних типів складності.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Системи водяного пожежногасіння

Системи водяного пожежногасіння поділяється на типи: спринклерне, дренчерне та пожежні крани.

Системи пожогасіння можуть бути як «мокрі» – постійно заповнені водою, так і «сухі» – заповнені повітрям і при відкритті засувки в систему потрапляє вода. Сухі системи як правило встановлюються в приміщеннях де можлива мінусова температура повітря (паркінги, холодні склади, не опалювальні виробничі приміщення та ін.)

01.

Система спринклерного пожежогасіння

найбільш поширена система на таких об’єктах, як торгові та бізнес центри, театри, готелі, театри, кіноконцертні зали, вокзали та інші. Такий тип системи є дуже ефективним на початкових стадіях розвитку пожежі, оскільки спринклерні зрошувачі розташовуються в безпосередній близькості до об’єкту горіння.

02.

Система дренчерного пожежогасіння

це водяна завіса, яка зазвичай встановлюється для запобігання поширенню вогню та диму.
Основна функція дренчерних систем – розділити приміщення великих площ на протипожежні відсіки та «захистити» шляхи евакуації від вогню та його побічних факторів.

03.

Внутрішній протипожежний водопровід (пожежні крани)

це продовження системи водяного пожежгасіння. Вони відносяться до первинних засобів пожежогасіння. Головне їх завдання гасіння пожежі на ранній стадії її виникнення. Пожежні крани є достатньо універсальним засобом гасіння пожежі та має деякі обмеження, а саме: забороняється гасіння легкозаймистий горючих речовин, кислот, лугів та обладнання яке знаходиться під напругою.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Система порошкового пожежогасіння

Найбільш проста система пожежогасіння та найменш фінансово затратна. Варіанти запуску порошкової системи пожежогасіння є три:

  • Автоматичний – спрацьовує при спрацюванні двох та більше пожежних сповіщувачів.
  • Ручний – спрацьовує при натисненні ручного сповіщувача, який знаходиться за межами захищуваного приміщення.
  • Автономний – під дією температури руйнується пожежний спринклер який відкриває клапан в балоні з порошком.

Система порошкового пожежогасіння також має деякі недоліки: це сильне забруднення обладнання в захищуваному приміщенні. Також порошкове пожежогасіння заборонено використовувати в приміщеннях де постійно перебувають люди. Після десяти років експлуатації балонам порошкового пожежогасіння необхідно щорічно проводити використання, що значно здорощує їх подальшу експлуатацію.

Система газового пожежогасіння

Система газового пожежогасіння найбільш часто використовується для захисту сховищ архівів, музеїв, приміщень серверних, кухонного обладнання та ін.. Дана система не засмічує приміщення при спрацюванні, що дає велику перевагу над порошковою та водяною. Однак вартість монтажу та експуатації газової системи пожежогасіння є значно дорожчою за попередні.

Система пінного пожежогасіння

Система пінного пожежогасіння являє собою установку для гасіння з використання води та піноутворювача. Головне їхнє призначення – це гасіння паливо-мастильних матеріалів та легкозаймистих речовин та лако-фарбових речовин.
Під час гасіння палаючі речовин покриваються щільним шаром піни, яка їх ізолює від повітря і таким чином гаситься пожежа.

ТОВ «Укртехнобез» виконує повний цикл робіт з проектування, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт та ремонту систем автоматичного пожежогасіння по всій території України.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian