Системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій

Система раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення – важливий елемент для будь-якого об’єкту підвищеної небезпеки. Вона необхідна для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій або мінімізації наслідків у разі виникнення.

Важливо підкреслити, що необхідність впровадження систем здійснюється на підставі статті Конституції України та наказу МНС України. Ще потрібно розуміти, що ці всі дії повинні виконувати виключно спеціалісти «Укртехнобез».

Усі роботи виконуються з урахуванням усіх вимог держави. Так можна розділити процес на декілька етапів:

 • детальне вивчення об’єкта і проведення експертиз;
 • затвердження потрібної документації;
 • безпосередньо монтажні роботи;
 • перевірка усіх робіт.

Кожен етап відповідає усім вимогам і це гарантує максимальну захищеність усьому об’єкту.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Для чого потрібні системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення?

Більшість популярних підприємств якимось чином пов’язані з небезпечним виробництвом, адже деякі з них працюють зі специфічними хімічними речовинами. Об’єкти підвищеної небезпеки відповідно до вимог українського законодавства повинні мати системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення.         

Вони встановлюються аби мінімізувати екстрені ситуації та гарантувати максимальний рівень безпеки на промислових підприємствах. Завдяки інноваційним розробкам такі установки можуть виявляти проблеми на етапі ризику їх виникнення та відразу ж давати знати про це іншим.

Хто користується системами ранніх виявлень надзвичайних ситуацій?

Своєчасне діагностування проблем і швидка локалізація джерела тривоги – це ті фактори, які дозволяють викликати оперативну реакцію на певну проблему та врятувати життя людей. Такі системи можуть встановлюватися ще в місцях громадського користування.

Наприклад, купівля систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій є актуальною для:

 • Супермаркетів.
 • Торгівельних центрів.
 • Бізнес-центрів.
 • Розважальних комплексів.

Кожне місце суспільного користування повинно бути обладнане подібною установкою, щоб забезпечити безпеку працівникам і відвідувачам. Варто зазначити, що система раннього виявлення надзвичайних ситуацій  для місць громадського користування працює точно так само, як і моделі для виробничих приміщень.

Різниця може бути лише в тому, що в супермаркетах та торгівельних центрах контролюється стан будівлі та її окремих частин. Датчики сприймають найменші зміщення несучих конструктивних елементів і при відхиленні від норми сповіщають про це.

3 основні переваги таких установок

Серед позитивних сторін варто виділити:

 1. Інноваційність. Система є довершеною і сучасною, тому принцип її роботи продуманий до дрібниць.
 2. Повну автоматизацію. Це дуже зручно, адже вплив людського фактора, який може бути негативним, повністю виключається.
 3. Швидке повідомлення про певні відхилення від норми. Це дозволяє оперативно усунути джерело небезпеки, поки воно не завдало серйозних проблем.

Як впроваджується система раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей?

Є 4 основні етапи впровадження:

 1. Перший і один з основних етапів – це експертиза об’єктів. Спираючись на її результати розробляються спеціальні документи, які містять технічне завдання проекту і сам робочий проект.
 2. Документація повинна пройти перевірку в спеціальній інспекції і тільки після узгодження можна виконувати план проекту.
 3. Проводяться монтажні, програмні й інші роботи.
 4. Після перевірки всіх частин систему ранніх виявлень надзвичайних ситуацій можна використовувати за прямим призначенням.

Кожен з цих етапів є дуже важливим для отримання гідного результату та забезпечення безпечних умов. Саме тому варто з відповідальністю підходити до вибору компанії, у якої надалі ви будете замовляти впровадження подібних установок.                          

Де  придбати систему в місті Київ?

Компанії «Укртехнобез» довірили свою безпеку понад 874 клієнтів, які залишились задоволені фінальним результатом. Ви можете стати наступним і отримати такі переваги, як:

 1. Чудове співвідношення ціни і якості.
 2. Співпраця зі справжніми професіоналами і знавцями своєї справи.
 3. Можливість отримати безкоштовну консультацію.
 4.  Надання послуг, радіусом якого охоплюється вся Україна.

Ми доведемо вам, що системи безпеки – це просто і зрозуміло для кожного. Замовляйте дзвінок, щоб отримати консультацію прямо зараз і поповнюйте ряди наших задоволених клієнтів вже завтра.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian