Контроль доступу

Системи контролю доступу

 

У сучасних умовах для багатьох підприємств і компаній дуже важливо забезпечення комплексної безпеки на їх території. Однією з обов’язкових складових при цьому стає організація обмеженого доступу на об’єкт або в окремо взяте приміщення. Система контролю і обмеження доступу раніше традиційно складалася лише з постів фізичної охорони, але в цьому випадку неможливо було виключити людський фактор, при якому завжди є ймовірність виникнення позаштатних ситуацій. Та й ставити біля кожних дверей охоронця теж недоречно. Електронна система контролю доступу в даному випадку — оптимальне і високоефективне рішення.

Види систем контролю та управління доступом

Система контролю доступу включає в себе організаційні заходи та електронно-технічні засоби, що забезпечують доступність об’єкта чи приміщення тільки для осіб, які мають на це відповідну санкцію. СКД може бути реалізована самим різним чином залежно від специфічних особливостей конкретного об’єкта, на якому вона буде використовуватися. Досить часто використовуються системи відеоспостереження та контролю доступу, реалізовані за допомогою відеокамери і кодонаборная панелі або зчитувача для карток (найпростіший варіант), також широко застосовуються електронні замки, автоматичні двері, шлагбауми, турнікети. Всі вони мають свої суттєві особливості, свою область застосування, в якій забезпечують необхідний рівень безпеки.

СКУД (Автентифікація) дозволяє:

  • підвищити трудову дисципліну в колективі підприємства,
  • скоротити кількість розкрадань (дуже актуально для складів різного призначення),
  • раціоналізувати виплати по заробітній платі (система дозволяє в автоматичному порядку фіксувати час догляду / приходу кожного зі співробітників),
  • забезпечити більш ефективне проведення службових розслідувань.

Надійні системи контролю доступу

Сьогодні купити систему контролю доступу може практично будь-яка компанія. А в залежності від виду її діяльності завжди можна вибрати варіант, який зможе забезпечити вирішення всіх поставлених завдань. Приміром, шлагбауми призначені для обладнання в’їздів на територію підприємств або автостоянок, турнікети для проходу в будівлю, електронні замки для окремих особливо відповідальних приміщень і т.д.

Звертайтесь до фахівців нашої компанії для отримання вичерпних консультацій, щодо можливості встановлення систем контролю доступу у вашій організації.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian