Встановлення охоронної сигналізації

Системи охоронної сигналізації.

В даний час складно бути повністю впевненим у тому, що приміщення знаходиться в повній безпеці і немає загрози проникнення зловмисників. Але є можливість максимально убезпечити себе і свою сім’ю, встановивши систему охоронної сигналізації. До складу, якої входить:

 • прилад охоронної сигналізації,
 • дротові або бездротові датчики відкриття дверей, руйнування скла, відкриття вікна, реєстрації руху,
 • клавіатура,
 • пристрої сповіщення та сигналізації.

Фахівцями в галузі безпеки на сьогодні розроблена величезна кількість різноманітних технічних рішень і комплектацій обладнання, які дозволяють купити охоронну сигналізацію, що ідеально підходить попараметрах контролю та набору функцій.

Компанія «Укртехнобез» пропонує своїм клієнтам безліч базових варіантів, кожен з яких можна при необхідності доопрацювати. Звертайтесь до нас вже сьогодні для отримання вичерпних консультацій щодо встановлення системи охоронної  сигналізації.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Вартість встановлення охоронної сигналізації – важливий внесок у подальший захист усіх приміщень

На сьогодні питання захисту приміщень від незаконного проникнення виникає все частіше. Кількість крадіжок з кожним днем все збільшується. Звісно, що власники майна не хочуть стати черговою жертвою і тому монтують спеціальне обладнання. Так вартість встановлення охоронної сигналізації обійдеться значно дешевше, ніж купівля нового майна. 

Для повноцінного захисту лише потрібно продумати величезну кількість тонкощів. Лише так зможете бути впевнені у власній безпеці.

Що впливає на вартість професійного встановлення охоронної сигналізації?

При замовленні певної послуги деякі користувачі дивуються, чому ціна так відрізняється. Варто пам’ятати, що для кожного об’єкту складається свій план. Для цього спеціалісти враховують такі тонкощі:

 • площа приміщень та території біля них;
 • планування кімнат;
 • складність розміщення потрібного обладнання.

На основі цих та інших пунктів розраховується ціна встановлення охоронної сигналізації. Спеціалісти після усіх розрахунків детально пояснять кожен момент, щоб потім не було ніяких неприємностей. Це все не тільки проговорюється, але й прописується.

Як відбувається монтаж охоронної сигналізації?

Це цілий комплекс різноманітних заходів, де кожен має величезне значення. Так варто звернути увагу на деякі основні моменти:

 • Прокладання проводів. Особливо цей момент стосується провідної системи. Для її підключення потрібно буде робити спеціальні канали. Що стосується безпровідної, то з нею набагато простіше. Порада: намагайтесь робити ці роботи до проведення ремонту, щоб не псувати декор стін.
 • Безпосередній монтаж охоронних сигналізацій, тобто встановлення усіх необхідних елементів. Це різноманітні датчики, централі, пульти, сирени. Кожен з них має своє призначення.
 • Підключення усієї системи.

Після цього все здається в експлуатацію клієнту. Варто розуміти, що на монтажі охоронної сигналізації процес не завершується. Для нормальної роботи системи потрібно забезпечити ще її подальше обслуговування. Буде дуже добре, якщо цим займуться ті самі спеціалісти, що і монтували систему.

Як вибрати надійного підрядника?

Зараз величезна кількість компаній займається проектуванням та встановленням охоронної системи. З їх пошуком не буде ніяких проблем. Територія надання послуг не лише Київ та Київська область, а й уся Україна.

Серед величезної кількості пропозицій потрібно вибрати найкращих. Так потрібно звернути увагу на такі моменти:

 • які ціни на встановлення охоронно-пожежної сигналізації;
 • що за послуги пропонують;
 • наявність ліцензій та дозволів на проведення робіт.

Компанія «Укртехнобез» стане надійним підрядником, який якісно виконає усі роботи. Просто потрібно зв’язатись зі спеціалістами та пояснити свої побажання. На основі отриманої інформації про це та про об’єкт для вас підберуть ідеальне рішення.

А ще вас порадують прийнятні ціни на монтаж охоронної GSM сигналізації. Усі роботи будуть виконані в обговоренні терміни та з дотриманням усіх вимог.

Забезпечте максимальний захист нерухомості від незаконного проникнення.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian