Охоронна сигналізація

Головна » Системи безпеки » Охоронна сигналізація

Системи охоронної сигналізації

 

В даний час складно бути повністю впевненим у тому, що приміщення знаходиться в повній безпеці і немає загрози проникнення зловмисників. Але є можливість максимально убезпечити себе і свою сім’ю, встановивши систему охоронної сигналізації. До складу, якої входить:

  • прилад охоронної сигналізації ,
  • дротові або бездротові датчики відкриття дверей, руйнування скла, відкриття вікна, реєстрації руху,
  • клавіатура,
  • пристрої сповіщення та сигналізації.

Типи сигналізацій та різновиди датчиків охоронної сигналізації

Датчики охоронної сигналізації

Широке застосування отримали два типи систем: з провідним і GSM зв’язком. У першому випадку передача сигналу на пульт централізованої охорони передається по звичайних стаціонарних телефонним дротах, у другому — за допомогою каналу мобільного зв’язку.

На сьогодні охоронні GSM сигналізації являються найбльш прогресивними та популярними. Вона дуже зручна в експлуатації, адже при спрацьовуванні датчиків сигналізації відбувається миттєва передача SMS повідомлень в охоронну компанію і господарям квартири або будинку.

Для того щоб використовувати можливості системи охоронної сигналізації в повному обсязі, залежно від того, які завдання поставлені, застосовуються різні види охоронних датчиків (вібраційні, акустичні, ємнісні, сервісні пристрої).

У виборі засобів охоронної сигналізації варто орієнтуватися, насамперед, на параметри, які повинні бути проконтрольовані на даному об’єкті. Наприклад, датчики, що реагують на руйнування скла, навряд чи знадобляться в квартирі на 8 поверсі 15-поверхового будинку, а от якщо вона знаходиться під дахом, то така міра безпеки буде зовсім не зайвою.

Принцип роботи охоронно-пожежної сигналізації полягає в тому, що встановлене по периметру і площі об’єкту, що охороняється обладнання підключається до телефонних ліній або закріплюється за мобільним пристроєм. При спрацьовуванні датчиків охоронної сигналізації сигнал подається на пульт управління системою, який запрограмований на виконання певних дій залежно від ситуації. У цей момент автоматично передаються сигнали про порушення на пульт диспетчера і власнику.

Особливе місце в класифікації систем безпеки займають процеси об’єднання обладнання різних сервісних напрямків в єдине ціле. Для користувача завжди зручно, коли всі датчики, встановлені на об’єкті, управляються єдиним центром. Інтегрована система безпеки може тримати під контролем стан інженерних мереж, тривожних і сервісних датчиків. У підсумку користувач може додатково контролювати практично всі найважливіші параметри: наявність у будинку диму, витоків газу або води, підвищення вологості і багато іншого.

Фахівцями в галузі безпеки на сьогоднішній день розроблена величезна кількість різноманітних технічних рішень і комплектацій обладнання, які дозволяють купити охоронну сигналізацію, що ідеально підходить по контрольованих параметрах і набору функцій.

Компанія «Укртехнобез» пропонує своїм клієнтам безліч базових варіантів, кожен з яких можна при необхідності доопрацювати. Звертайтесь до нас вже сьогодні для отримання вичерпних консультацій, щодо встановлення системи охоронної  сигналізації.

Безкоштовна консультація

wp-megamenu-sub-menu