Відеоспостереження

Головна » Системи безпеки » Відеоспостереження

Системи відеоспостереження

 

Одним із пріоритетів у житті кожної людини завжди стає безпека будинку, офісу, підприємства — це завдання, яке всі намагаються вирішити, використовуючи при цьому максимум своїх технічних і фінансових можливостей. На сьогодні системи прихованого відеоспостереження — один з найбільш ефективних і надійних інструментів з усіх існуючих. Одна присутність на об’єкті таблички з попередженням про ведення спостереження часто стає обмежуючим фактором для зловмисників і стає одним із заходів профілактики злочинів.

Особливості проектування системи відеоспостереження

Сучасні технології сьогодні дозволяють створити фахівцеві ефективну систему відеоспостереження практично на будь-якому об’єкті. Але складність кожного з рішень полягає в тому, що така система завжди складається з величезної кількості пристроїв, кожен з яких відіграє свою роль в її складі. Системи безпеки і відеоспостереження включають в себе:
камери: виробниками пропонуються внутрішні і вуличні, кольорові і монохромні моделі, IP камери, які вважаються найбільш ефективними на сьогодні за рахунок того, що вони мають можливість працювати без використання комп’ютера в складі системи, можуть передавати дані через Інтернет;
комунікації: оптоволоконні, коаксіальні кабелі або кручені пари; відеореєстратор — пристрій, записуючий інформацію на жорсткий диск і дозволяє відтворити її згодом; блоки живлення; монітори: це можуть бути як телеприймачі, так і звичайні монітори для комп’ютера, але є й спеціалізована техніка (може бути обрана кольорова або монохромна модель).

В залежності від необхідних технічних можливостей системи вони можуть бути декількох видів:

  • цифрові системи відеоспостереження, що допускають можливість використання програмного програмування в роботі (наприклад, з нею стає можливим подача сигналу тривоги в разі, коли в нічний час на території з’явиться новий об’єкт, який камера “помічає” самостійно);
  • аналогові охоронні системи відеоспостереження— найбільш актуальні коли є чітко обмежений бюджет при необхідності використання тільки мінімального обсягу можливостей устаткування;
  • IP відеоспостереження— серйозні системи, що працюють на великих промислових підприємствах, офісних та адміністративних будівлях, на приватних об’єктах, з величезними ресурсними і технічними можливостями.

Переваги замовлення комплекта відеоспостереження — від компанії «Укртехнобез»:

  • Сьогодні фахівці пропонують не тільки проектувати систему в кожному окремому випадку, а й використовувати готові набори обладнання для вирішення типових завдань. Переваг у такого рішення безліч.
  • Готові комплекти завжди вигідніше за своєю ціною (часто вони коштують удвічі дешевше, ніж зібрані окремо).
  • Набір обладнання створюється таким чином, щоб гранично спростити завдання монтажу: пропонуються всі види і типи пристроїв, включаючи бездротові системи відеоспостереження.
  • Вибір готового комплекту дозволить заощадити масу часу, який в іншому випадку знадобилося б для проектування.

У складі таких наборів фахівці пропонують тільки моделі, які встигли себе добре зарекомендувати на практиці, тому можна бути впевненим, що проблем не виникне.

Безкоштовна консультація

wp-megamenu-sub-menu