Встановлення відеоспостереження

Системи відеоспостереження

Один із важливих пріоритетів  – максимальний захист будинку, офісу чи інших об’єктів нерухомості. Для цього використовують усі можливі технічні засоби. На сьогодні системи прихованого відеоспостереження — найефективніший і найнадійніший інструмент з усіх запропонованих. Лише наявність таблички про ведення відеоспостереження вважається обмеженням для багатьох злочинців.

Переваги замовлення комплекту відеоспостереження — від компанії «Укртехнобез»:

 • На сьогодні фахівці рекомендують не тільки проектувати систему в кожному окремому випадку, а й використовувати готові набори обладнання для вирішення типових завдань. Переваг у такого рішення безліч.
 • У готових комплектів вигідна ціна. Вони коштують дешевше ніж товари, які збирають окремо.
 • Набір обладнання продумується так, щоб полегшити монтаж. Так пропонуються усі види татипи пристроїв, у тому числі і бездротові моделі.
 • При виборі готового комплекту заощаджуєте час.

До складу таких наборів входять лише якісні та перевірені на практиці моделі. З ними не буде ніяких проблем у майбутньому.

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Встановлення відеоспостереження – додатковий захист будь-якого приміщення

Грамотно продумана система захисту об’єкту – гарантія того, що збережете своє майно від надзвичайних ситуацій. Це стосується не лише охоронної сигналізації. Для забезпечення безпеки ще потрібне встановлення відеоспостереження.

Таке обладнання давно вже перестало вважатись розкішшю. Це необхідність для різноманітних об’єктів. Це не лише стосується магазинів, банків чи заводів, а й багатоквартирних чи приватних будинків.

Що такого популярного у встановленні відеоспостереження?

Дехто вважає, що камери будуть зайвими, хоча це зовсім не так. Щоб в цьому переконатись, варто запам’ятати деякі переваги у покупці подібного обладнання.

 • Можливість запобігти злочину. Просто багато злочинців, коли помічають відеонагляд, не наважуються скоїти крадіжку чи інше правопорушення.
 • Якщо злочин таки відбувся, зафіксоване відео допоможе в пошуку злочинців. До того ж це ще один доказ їх вини.
 • Можливість контролювати своїх співробітників. Дуже легко встановити відеоспостереження і спостерігати за діями підлеглих.
 • Ще варто зазначити, що наявність камер дає можливість проводити різноманітні конференції, переговори. Це прекрасно підходить тим, хто має декілька офісів.

Звісно це далеко не всі можливості, які отримаєте після встановлення камер відеоспостереження. Більш детально про це розкажуть спеціалісти. Вам лише потрібно пояснити свої вимоги, а вони підберуть найкращий варіант.

Як відбувається встановлення камери відеоспостереження?

Це процес, який потребує значної підготовки. Так спеціалістами заздалегідь складається детальний план. Для цього потрібно оглянути об’єкт, врахувати усі його особливості, вислухати прохання замовника. На основі цього розробляється схема. Саме по ній проводиться установка відеоспостереження.

На цьому етапі відбувається не тільки монтаж самих камер. Ще потрібно пам’ятати про відеорегістратор. Також може знадобитись прокладання різноманітних кабелів.

Порада: монтаж відеонагляду краще проводити до проведення ремонту. Ви не будете хвилюватись, що пошкодиться декор. До того ж обладнання зовсім не зіпсує інтер’єр.

Що потрібно знати про встановлення систем відеоспостереження?

Уже наголошувалось на тому, що для кожного випадку складається окремий план. Просто однакових приміщень не буває. А ще побажання клієнтів теж відрізняються.

А ще варто розуміти, що вартість встановлення відеоспостереження теж відрізняється. Відразу хочеться наголосити, що це нормально і не потрібно в чомусь звинувачувати спеціалістів.

Так ціна залежить від таких факторів:

 • складність проведення робіт;
 • площа приміщення;
 • особливості планування.

Варто наголосити, що ціна установки відеоспостереження обговорюється заздалегідь, щоб потім для клієнта не було неприємних моментів. Взагалі всі деталі постійно проговорюються з замовником.

Де краще замовити послугу?

На сьогодні замовити встановлення відеоспостереження в Києві чи в будь-якому іншому місті країні дуже просто. Величезна кількість компаній пропонує свої послуги. Серед них потрібно віддати перевагу найкращим.

З компанією «Укртехнобез» не будете ні за що хвилюватись. Вам лише треба пояснити, що саме потрібно, а спеціалісти допоможуть підібрати найкращий варіант.

А ще пам’ятайте про такі моменти:

 • на проведення усіх робіт є дозволи та ліцензії;
 • гарантія якості виконання;
 • територія надання послуг – вся Україна (Київ, Одеса чи Тернопіль).

Нехай кожен об’єкт буде перебувати під постійним захистом.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian