Вогнезахист кабеля і кабельні проходки

Вогнезахисне покриття кабелів призначені для обмеження поширення полум’я по горючій ізоляції (поліетилен, гума, полівінілхлорид) електричних проводів і кабелів. Для створення вогнезахисного покриття кабелів найбільш технологічним є застосування:

  • Вогнезахисна фарба являє собою композиційний матеріал, що включає в себе полімерне в’яжуче та наповнювачі (антипірени, газообразователь, жаростійкі речовини). При нагріванні вогнезахисне покриття кабелю розкладається навколо захищається з поглинанням тепла, відбувається виділення інертних газів і парів, які заміщають атмосферний кисень і блокують конвективний перенос тепла до поверхні, що захищається, пригнічуючи полум’я поблизу шару покриття, зменшують радіаційний потік тепла і уповільнюють процес горіння ізоляції.
  • Кабельна проходка призначена для протипожежного захисту місць проходу кабельних ліній через огороджувальні конструкції (стіни, перекриття, внутрішні перегородки) з нормованою межею вогнестійкості, незалежно від номінальної напруги і призначення кабелю. Кабельна проходка забезпечує межа вогнестійкості до EI 240

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Реалізовані проекти

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian