Вогнезахист металевих конструкцій

Вогнезахист металевих конструкцій – це комплекс робіт по підвищенню стійкості металу до дії вогню.

Найбільшим недоліком металу при пожежі є деформація, що може призвести до обвалу конструкцій. Мета вогнезахисту металу – не дати можливості йому нагріватися.

Металеві конструкції будинків повинні відповідати ступеню вогнестійкості будинків та класи вогнестійкості будівельних конструкцій Відповідно до Таблиці 1 ДБН В 1.1-7:2016 Пожежна безпека об’єктів будівництва.

Вогнезахист об’єкта проводиться згідно з вимогами «Правил з вогнезахисту», затверджених наказом МВС України № 1064 від 26.12.2018 р., регламенту робіт з вогнезахисту відповідної речовини та робочого проекту проведення вогнезахисних робіт.

Вогнезахисна обробка металевих конструкцій проводиться шляхом нанесення вогнезахисного покриву на поверхню, яку потрібно захистити. При використанні даного способу, шар вогнезахисного покриття запобігає надмірному нагріванню та деформації металевої конструкції.

Порядок проведення вогнезахисного обробляння металу

 • Проводиться антикорозійна обробка конструкцій.
 • Наноситься ґрунтувальний матеріал. Якщо металоконструкції вкриті ґрунтом, то проводиться ревізія поверхні, а у разі виявлення пошкоджень, потрібен його ремонт.
 • За допомогою фарбувальних станцій, а в деяких випадках пензлів та валиків наноситься вогнезахисний розчин в кілька шарів відповідно до Регламенту заводу-виробника відповідної речовини. Між нанесеннями шарів витримується час для повного висихання конструкцій.

Перевірка контролю якості відбувається за допомогою наступних методів

 • Здійснення візуального контролю.
 • Перевірка із застосуванням контрольно-вимірювальних приладів.
 • Також за бажанням для перевірки якості виконання робіт Замовник може залучати представників проектної організації, виробника продукції, або уповноваженого представника центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, органу з оцінки відповідності, у якого є атестат акредитації, виданий Національним агентством з акредитації України.

Наша компанія за 6 років своєї діяльності провела вогнезахист конструкцій на сотнях об’єктів в усіх регіонах України. Це сотні тисяч захищених від пожежі квадратних метрів колон, балок, зв’язків та інших конструкцій. Корозія від контакту з вогнезахисними розчинами «роз’їла» більше 20-ти двигунів фарбувальних станцій. І кожного разу, коли ми залишаємо наступний об’єкт – ми впевнені, що вогонь туди не прийде!

Для нанесення вогнезахисного покриття на металеві конструкції використовуємо фарбувальне обладнання:

1.GracoMarkV

2.Airless 6389

Етапи виконання робіт:

01.

Вивчення вимог замовника

02.

Пошук оптимального рішення

03.

Узгодження вартості робіт

04.

Розробка проекту проведення робіт

05.

Виконання робіт (строго до регламенту робіт з вогнезахисту)

06.

Здача робіт в експлуатацію

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

В підсумку Замовник отримає наступні документи:

 • Проект проведення робіт з вогнезахисного обробляння металевих конструкцій;
 • Акт прийняття виконаних робіт з вогнезахисного обробляння

За бажанням для перевірки якості виконання робіт Замовник може залучати треті особи.

Вартість проведення робіт з вогнезахисту металевих конструкцій:

Вид робіт Розробка проекту, грн. Нанесення вогнезахисних покриттів
від 2610 30 хв. – 125 грн./м2
45 хв. – 380 грн./м2
60 хв. – 580 грн./м2

 

Обладнання, яке використовуємо для нанесення вогнезахисного покриття:

 • Фарбувальна станція Graco Mark V
 • Фарбувальна станція Airless 6389

Замовте дзвінок, щоби отримати безкоштовну консультацію!

Ми працюємо на совість

0

років на ринку

0

Задоволених клієнтів

0

завершених проектів

0

співробітники

Безкоштовна консультація

Вогнезахист металевих конструкцій – забезпечення стійкості матеріалам до вогню

Максимальний захист від пожежі – це важливий момент, який потрібно враховувати на будь-якому об’єкті. Так важливо підвищити пожежобезпеку усіх основних елементів в конструкції. Це стосується не лише дерев’яних елементів. Якісний вогнезахист металевих конструкцій – важливий комплекс заходів.

Використання спеціальних засобів допоможе забезпечити максимальний захист усього приміщення. Тільки для цього потрібно своєчасно потурбуватись про такі роботи.

У чому полягає важливість вогнезахисту металевих конструкцій?

Багато хто не розуміє, навіщо витрачати зайві кошти на це. Вони думають, що метал не горить і тому не варто хвилюватись. Але це не зовсім правильний підхід. Під дією високих температур поверхня починає нагріватись і від цього деформується. Це може призвести до подальших руйнувань.

Своєчасна вогнезахисна обробка металевих конструкцій допоможе захистити важливі елементи та зберегти будівлю від руйнувань. Тільки такі роботи потрібно провести завчасно. Головне, звернутись за допомогою.

Як відбувається процес вогнезахисту металоконструкцій?

Деяким користувачам це здається досить простим завданням, тому вони хочуть його виконувати самостійно. Це неправильний підхід і тут потрібно враховувати величезну кількість тонкощів. Особливо це стосується вибору фарб для покриття:

 • реакція на підвищення температури;
 • для яких саме конструкцій будете використовувати;
 • яка буде витрата матеріалу.

Зрозуміло, що тут буде потрібна допомога спеціаліста. На основі ваших вимог професіонали підберуть найкращі варіанти. Від вас лише вимагається пояснення, а далі це вже клопоти інших.

Що стосується самого процесу, то вогнезахист незахищених металевих конструкцій можна розділити на декілька етапів:

 • Обробка поверхні від корозії. Потрібно максимально очистити всі елементи, щоб вони надалі не руйнувались.
 • Нанесення спеціальної ґрунтовки на метал.
 • Безпосереднє нанесення вогнезахисного покриття. Це можна зробити лише після повного висихання попереднього шару. Фарбування може відбуватись вручну за допомогою пензликів чи валиків або з використанням фарбувальних станцій.

Якщо дотримуватись усіх правил, вогнезахист металоконструкцій буде надійно служити протягом довгого періоду. Вам лише залишається слідкувати за станом покриття і при необхідності його відновлювати.

Де краще всього замовити послугу?

Зараз величезна кількість компаній пропонує свої послуги по покриттю металевих конструкцій спеціальними речовинами. Серед них треба вибрати найкращих.

Компанія «Укртехнобез» пропонує свої послуги. Для нанесення захисного шару використовують спеціальну фарбувальну станцію. Завдяки їй фарба рівномірно розподіляється по поверхні.

Повністю виконуємо всі етапи робіт і потім замовник отримує відповідні документи. Серед них проект ведення робіт і акт прийняття виконаних послуг.

Крім цього варто зазначити ще такі моменти:

 • лояльна ціна вогнезахисту металевих конструкцій;
 • можливість замовнику для перевірки залучати третіх осіб;
 • територія надання послуг – вся Україна, в тому числі Київ, Львів чи Вінниця.

Забезпечте максимальний захист усім металевим конструкціям на об’єкті.

Безкоштовна консультація


wp-megamenu-sub-menu
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian